• Hör av dig till oss

Kontakta oss

JEFF Electronics AB

Stora Åvägen 19B
436 34 Askim
Sverige

Telefon: (+46) 31-88 60 20

E-post: info@jeff.se
Fakturafrågor: invoice@jeff.se 

Kundsupport

Välkommen att kontakta oss med dina frågor och funderingar.
Vi finns här för att hjälpa dig.

Telefon: (+46) 31-88 60 20

E-post: support@jeff.se

 

Kontakta mig


Vi som arbetar på JEFF

Anders Lagerberg

Försäljning Kulturfastigheter

Anwar Rewan

Systemprojektledare och produktion

Bahador Mohammadi

Produktion

Telefon: +46 31 88 60 20
E-post: bahador@jeff.se

 

Björn Granbom

Systemansvarig

Carl Lidén

Produktion

Cathrin Wedefalk

Ekonomi

Telefon: +46 31 88 60 20
E-post: invoice@jeff.se

Filip Carlgren

Mjukvaruutvecklare

Henrik Stenquist

Projektledning och produktutveckling

Johan Govik

Kundsupport

Telefon: +46 31 88 60 20
E-post: johan@jeff.se
Kundsupport: support@jeff.se

Jon Ellmark

VD

Kristofer Åström

Kundsupport

Telefon: +46 31 88 60 20
E-post: kristofer@jeff.se
Kundsupport: support@jeff.se

Lars Modée

Försäljningschef

Linus Klingberg

Operativ chef

Magnus Ohlsson

Supply Chain Manager

Mattias Sandqvist

Eftermarknad

Telefon: +46 31 88 60 20
E-post: mattias@jeff.se

Mia Andersson

Customer Experience Manager

Telefon: +46 31 88 79 97
E-post: mia@jeff.se

Maria Katsianou

Produktion

Noah Fhager

Kundsupport

Telefon: +46 31 88 60 20
E-post: noah@jeff.se
Kundsupport: support@jeff.se