VI PÅ JEFF


 

Jon Ellmark

VD 

 
E-post: jon.ellmark@jeff.se


Lars Modée

Sälj & Marknad 

 
E-post: lars.modee@jeff.se


Jan Lindberg

Sälj & Marknad

E-post: jan.lindberg@jeff.se


Henrik Stenquist

Projektledning och produktutveckling

E-post: henrik@jeff.se


Björn Granbom

Systemansvarig

E-post: bjorn@jeff.se


Linus Klingberg

Operativ chef

E-post: linus@jeff.se


Anwar Rewan

Systemprojektledare och produktion

 

E-post: anwar@jeff.se


Anders Lagerberg 

Kundsupport

E-post: support@jeff.se


Mia Andersson 

Sälj & Marknad

E-post: mia@jeff.se


Klara Andersson

Ekonomi

E-post: invoice@jeff.se


 

Kundsupport

Välkommen att kontakta oss med dina frågor och funderingar. Vi finns här för att hjälpa dig.

Telefon: (+46) 31-88 60 20

E-post: info@jeff.se


Här finns vi

JEFF Electronics AB
Varbergsgatan 2C
412 65 Göteborg