VI PÅ JEFF

 


 

Jon Ellmark

VD 

 
E-post: jon.ellmark@jeff.se


Lars Modée

Försäljning Sverige 

 
E-post: lars.modee@jeff.se


Jan Lindberg

Försäljning Norge

E-post: jan.lindberg@jeff.se


Henrik Stenquist

Projektledning och produktion

E-post: henrik@jeff.se


Björn Granbom

Systemansvarig mjukvara

E-post: bjorn@jeff.se


Linus Klingberg

Projektledning och produktion

E-post: linus@jeff.se


David Wahlberg

Kundsupport och produktion

E-post: david@jeff.se

 


Mia Andersson 

Kundsupportansvarig

E-post: mia.andersson@jeff.se


Ann-Magreth Nilsson

Ekonomi

E-post: invoice@jeff.se


Kundsupport

Välkommen att kontakta oss med dina frågor och funderingar. Vi finns här för att hjälpa dig.

Telefon: (+46) 31-88 60 20

E-post: info@jeff.se


Här finns vi

JEFF Electronics AB
Varbergsgatan 2C
412 65 Göteborg

 


 

BYGG-, VVS-, El- ELLER VENTFÖRETAG?

Har ni entreprenaden så har vi kostnads-
effektiva styr- och reglerstyrsystem som ger optimal ekonomi för både er och slutkunden.

Hör av dig så berättar vi mer.